Wysoki 4-piętrowy budynek biurowy atrakcyjny architektonicznie, wykończony jest materiałami najwyższej jakości, z granitową fasadą. Od strony al. KEN dostępne jest osobne wejście do biur nie kolidujące z galerią. Na poziomie zerowym użytkowników i gości wita recepcjonistka w przestronnej, widnej i przyjaźnie urządzonej recepcji, z której prowadzą dwie windy na poszczególne kondygnacje od poziomu -1 garażu podziemnego. Powierzchnie na wszystkich poziomach mają dostęp do naturalnego światła, również z otwieranymi oknami. Posiadają klimatyzację, instalację elektryczną, telekomunikacyjną, informatyczną, wod.-kan. z ciepłą wodą. Na wszystkich kondygnacjach znajduje się kompleksowo wyposażony węzeł sanitarny z osobnymi pomieszczeniami dla inwalidów i pomieszczenia socjalne – przestronna kuchnia, pomieszczenie i zaplecze techniczne.

Nowoczesne, szybkobieżne windy przystosowane również do przewozu osób niepełnosprawnych, bezszelestnie wiozą użytkowników na docelowe piętro, do którego każdy z właścicieli ma wyłączność.

Dostępność miejsc parkingowych na parkingach naziemnych i podziemnym jest wysoko doceniana przez właścicieli biur. Są tu też miejsca na skutery i rowery.

KEN Center © 2012 Wszelkie Prawa Zastrzeżone